Profil
Katılma tarihi: 2 May 2021
Hakkında
0 Beğeni
0 Yorum
0 En İyi Yanıt

1971 Kütahya doğumluyum. Ankara’da ilköğretimi müteakip 1985 yılından itibaren asla vazgeçemeyeceğim güzel İzmir’de Maltepe Askeri Lisesi’nde askerlik hayatına adım attım. 1993 yılında K.H.O.’dan mezun olduktan sonra vatanımızın çeşitli bölgelerinde çeşitli komutanlık görevlerinde bulunduktan sonra Albay olarak emekliye ayrıldım ve ailemle biricik İzmirimize yerleştim.

35 yıllık askerî hayatımın kazandırdığı dürüstlük, çalışkanlık, açık yüreklilik ve sadakatle hizmet anlayışımı disiplinli ve profesyonel çalışma esasları doğrultusunda Gayrimenkul sektörünün çok ihtiyacı olduğunu düşündüğüm güven, analitik düşünme, analize dayalı bilimsel gerçek değerler üretme konularında hizmet sunmak ve ömür boyu gülümseyen müşteriler yaratmak için Remax Renk ailesine katıldım.

Halen Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde öğretim görevlisi olarak göreve devam etmekteyim. Evliyim ve bir kızım var.

Sizlerle sadece tanışmak bile bizleri çok mutlu edecektir. Gelin büyüyen ailemizin sıcaklığını hissedin, hayatınıza İZMİR katın.

Genel Bakış
First Name
erbil
Last Name
gündüz
Email
ege22erbilgunduz@gmail.com
Phone
05537738818
erbil gündüz
Diğer Eylemler